Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Co o nás řekli naši spokojení zákazníci

Za více než 20 let fungování jsme měli čest pro naše zákazníky realizovat stovky řešení a projektů. Velmi nás těší, že naše služby přinášejí našim zákazníkům radost a užitek a jsou s námi spokojení.

John Mikton,  International School of Prague

Mezinárodní škola v Praze a společnost 24U spolupracují velmi úzce při dodávce výpočetní techniky při podpoře našich FMP řešení. Využíváme jejich školení, auditů při řešení našich problémů a jejich poradenství při rozvoji našich FMP databází. 24U poskytují vynikající služby zákazníkům. Nabízí velmi kreativní řešení v krátkém čase a jsou vždy velmi ochotní při podpoře po telefonu i tváří v tvář.

John Mikton, International School of Prague

24U nám vytvořila komplexní systém pro sledování a rozvíjení akademických a finančních vztahů mezi školou a jejími studenty. Tento systém byl integrován do našich finančních, fakturačních a CRM systémů vynikajícím způsobem. Lituji jedině toho, že jsme nezačali s tímto procesem s 24U o mnoho let dříve!

Douglas Hajek, Prague College
Douglas Hajek,  Prague College
Eva Polláková,  Súkromná základná škola BESST

Rada by som vám napísala spätnú väzbu na pomoc pri organizácii našej 1. konferencie RCPU. Keďže sme organizovali konferenciu s paralelnými workshopmi po prvýkrát, neuvedomili sme si, že budeme potrebovať platformu, ktorá nám umožní, aby si účastníci mohli v rôznych časoch vybrať rôzne workshopy. Najväčšou výzvou bolo obmedzenie počtu účastníkov na konkrétne workshopy. Potrebovali sme vyriešiť pri prihlasovaní, že pri naplnení kapacity, prihlasovanie už nebude možné. Tiež sme hľadali dizajnovo prijateľnú formu prihlasovacieho formulára. Oslovili sme 24U s prosbou o pomoc, keďže sme videli, že pri prihlasovaní na posledný Učiteľský summit mali vyriešené prihlasovanie na workshopy a pod. veľmi dobre. To, čo sa stalo bolo neuveriteľné, behom dvoch pracovných dní sme mali sprístupnenú databázu, kde sme si mohli nahrať workshopy, obedy a pod. Tiež nám naprogramovali webstránku, na ktorej bolo možné prihlásiť sa na workshop. Na stránku vložili naše logo. Komunikovali s nami 4-5 ľudia, ktorí nám pomohli so všetkými požiadavkami. Všetci boli extrémne milí a nápomocný. Týmto by som chcela poďakovať celému tímu, ktorý sa nám venoval. Všetci boli úžasní, promptní a nesmierne ochotní. Produkt, ktorý nám bol dodaný bol presne to, čo sme potrebovali. Ďakujem ❤️

Eva Polláková, Súkromná základná škola BESST

S 24U spolupracujeme v SŠ Poděbrady od roku 2011. Ta spolupráce byla pro nás významná od začátku, protože jsme se díky nim dostali k zařízení, které jsme do té doby neznali a měli jsme možnost s nimi pracovat i na projektech, které potom posunuly celou tu českou učitelskou komunitu dalším směrem. S 24U spoupracujeme rádi, protože je to s nimi fajn, baví nás to. Myslím, že si dáváme navzájem zpětnou vazbu a ta spolupráce funguje.

Lenka Říhová, SŠ Poděbrady