Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Moderní technologie pro výuku i provoz školy

Technologie pro školství od roku 2003

Společnost 24U s.r.o spolupracuje s mnoha odborníky z řad učitelů a institucí s akreditací MŠMT v rámci informačních technologií ve školství. Pro naše zákazníky nabízíme rozmanitou škálu služeb, zaměřujeme se u škol především na prodej a dlouhodobý servis výpočetní techniky, ale nabízíme i softwarová řešení na míru, od vývoje, tvorby a úprav až po implementaci.

Tomáš Kováč
Gymnazium Dačice
Unicorn College
Specializace na produkty Apple

Specializace na produkty Apple

Naší hlavní doménou a silnou stránkou jsou produkty firmy Apple, zejména jejich využití přímo ve výuce, včetně náročných požadavků speciální pedagogiky. Od roku 2010 jsme držiteli oprávnění od Apple Distribution International působit jako Apple Solution Expert Education, tj. "odborník na Apple řešení pro vzdělávání".

Všechny typy škol od mateřských až po vysoké

Spolupracujeme již s více než 250 školami všech typů, včetně mateřských, základních, vysokých i speciálních, státních i soukromých, po celé České republice. Naše softwarová řešení používají i školy a univerzity po celém světě, zejména ve Spojených státech a na Novém Zélandu.

Všechny typy škol od mateřských až po vysoké
Pořádáme Učitelský summit

Pořádáme Učitelský summit

Pravidelně každý rok pořádáme Učitelský summit, jednodenní vzdělávací akci pro metodiky a koordinátory ICT, učitele, ředitele a zřizovatele škol, i odbornou veřejnost zajímající se o progresivní metody ve výuce. Konference jsou zaměřené na výuku pomocí iPadů, sdílení zkušeností a hlavně načerpání inspirace, jak využít moderní technologie ve výuce.

Školení v učebně i on-line

poskytujeme odborná školení jak on-site ve školách, tak i distančně on-line přes internet. Máme akreditované kurzy, pořádáme seznamovací semináře, připravíme školení na míru, spolupracujeme i s externí experty na specifickou problematiku.

Školení v učebně i on-line
Výpočetní techniku dodáme, i se o ni postaráme

Výpočetní techniku dodáme, i se o ni postaráme

Naše služby dodávkou výpočetní technik pouze začínají, jsme schopni se o vaše vybavení dlouhodobě postarat, zajistit údržbu a servis, instalace a aktualizace software, odborné poradenství, i včasnou výměnu starých zařízení za nová.

iPady, iKufr, mobilní učebny

Naší specialitou je využití iPadů přímo ve výuce a vybavení mobilních učeben, včetně iPadů pro žáky, vybavení pro učitele, projektoru, prostě komplet všeho, co potřebujete k tomu, aby se z obyčejné učebny, byť třeba jen na jedinou hodinu, stala moderní třída s tou nejnovější technikou. Vyvinuli jsme i vlastní produkt s názvem iKufr, díky kterému můžete své iPady a další vybavení bezpečně uložit i přepravovat, v iKufru se dají navíc iPady i nabíjet a synchronizovat.

iPady, iKufr, mobilní učebny
Bezplatné zápůjčky zařízení na vyzkoušení

Bezplatné zápůjčky zařízení na vyzkoušení

Chtěli byste zjistit, jak fungují Apple produkty a jak Vám mohou usnadnit práci? Potřebujete se v klidu před jejich koupí rozhodnout? Vaše rozhodnutí Vám můžeme usnadnit jejich bezplatným zapůjčením. Poskytnout Vám můžeme bezplatnou zápůjčku, krátké úvodní školení, iPady s obsahem, bez obsahu, přesně na míru.

Jsme partnery MOSYLE

Potřebujete hromadně distribuovat aplikace do iPadů? Potřebujete zamezit, aby studenti nemohli aplikace na iPadech nakupovat, mazat či přemísťovat? Potřebujete zamezit, aby studenti nemohli vkládat svoje účty, hesla, měnit nastavení a mnoho jiného? Doporučujeme chytrý nástroj pro hromadnou správu mobilních zařízení (tzv. MDM) s názvem Mosyle, který vám rádi ukážeme, zprovozníme a naučíme vás s ním pracovat.

Webový portál pro školství

Pracujete ve školství a přicházíte do styku s moderními technologiemi? Hledáte inspiraci pro výuku nebo technickou správu zařízení? Chcete vědět, jak technologie využívají na jiných školách? To vše najdete na našem webovém portálu věnovanému specificky jen školství.

Navštivte náš web pro školy ucime.digital

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image