Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Vývojář “neobyčejných” webových a databázových aplikací

Junior (vhodné i pro absolventy)

Rád píšeš kód, ale bavilo by tě také vytvářet uživatelská rozhraní jako při vývoji webů, aby práce nebyla stereotypní? Chceš pracovat v menším kolektivu, ale týmový duch ti nechybí? Rádi tě u nás přivítáme…

Neděláme nudné databáze, vytváříme integrace softwaru s hardwarem, propojujeme databáze s mobilními zařízeními jako jsou i iPady, iPhony, nebo i s jinými softwarovými službami…
Baví tě pracovat s MS Access? Práce s FileMakerem je podobná. Umíš HTML, CSS, PHP? FileMaker zvládneš také. Část kolegů dříve dělala právě weby.

Hledáme tebe, pokud tě baví vývoj na rozmanitých projektech a máš týmového ducha. Pokud nechceš dělat pouze backend, ale baví tě vytvářet uživatelské rozhraní jako na webu, určitě tě práce se softwarem FileMaker bude bavit. Jedná se o databázový software vyvíjený firmou Claris, která je vlastněna společností Apple. Zatím je více rozšířený v USA a v Evropě na západ od nás.

Pomáháme zákazníkům z celého světa a z nejrůznějších odvětví, tedy i pro nás je práce stále zajímavá. Přidej se k nám! Rozmanitost naší práce můžeš vidět na našem webu www.24usoftware.com.

Vývojář “neobyčejných” databázových aplikací

Náplň práce:

  • Vývoj a aktualizace databázových a webových aplikací na míru
  • Aplikace zejména pro menší a střední firmy
  • Práce s přední světovou platformou pro inovace - FileMaker
  • Postupně se naučíš integrovat SW služby a HW do databázových a webových řešení.
  • V budoucnu tě případně čeká komunikace s klienty a podpora zákazníkům, kterým se pravidelně snažíme ulehčit jejich práci

Nabízíme:

  • Zajímavou tvůrčí práci na rozmanitých projektech
  • Práci na plný pracovní úvazek (po - pá)
  • Možnost získání mezinárodního certifikátu odbornosti
  • Dlouhodobou spolupráci v zaměstnaneckém poměru
  • Zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • Práci s nejnovějšími technologiemi od firmy Apple, Bose atd.
  • Práce na projektech českých i zahraničních zákazníků

Benefity:

  • Sleva na prodávané výrobky/služby
  • Služební MacBook
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Káva/čaj k dispozici na pracovišti
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Možnost si napracovat hodiny
  • Vyhrazený čas na vlastní inovace

Požadujeme:

  • Obecnou znalost relačních databází a základů programování
  • Ochotu učit se a rozvíjet sám sebe
  • Základní znalost angličtiny
  • Analytické a logické myšlení
  • Aktivní přístup, snahu komunikovat

Čím na nás zapůsobíte:

  • Zkušeností s Apple zařízeními
  • Znalostí SQL
  • Znalostí webových služeb (REST)
  • Znalostí některých dalších věcí, se kterými se u nás také můžeš setkat (Python, HTML, JavaScript, CSS, PHP, bash)

Pokud se chceš stát součástí týmu pracujícího na zajímavých českých i zahraničních projektech, pošli nám na e-mailovou adresu hr@24u.cz svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o svých zkušenostech nebo zájmech.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Těšíme se na váš email

Ondřej Chaloupka
24U s.r.o.
Telefonní číslo: +420 224 910 892
Web: www.24usoftware.com

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image