Omlouváme se, informace na této stránce jsou k dispozici pouze anglicky. Použít překladač Přepnout do angličtiny

Software tester

Junior (vhodné i pro absolventy)

Ve společnosti 24U s.r.o. na Praze 4, zabývající se vývojem a testováním SW, prodejem HW a outsourcingem, hledáme kolegy na pozici Software Tester na plný úvazek. Máš zájem být součástí menšího kolektivu a chceš se podílet na dodávkách aplikací různým zákazníkům z ČR i z celého světa?

Jde o práci na projektech z různých odvětví, jako jsou mezinárodní přeprava, školství, strojírenská výroba, bankovnictví, 3D tisk, DTP apod. Budeš testovat menší i větší databázové aplikace s nativním i webovým frontendem, propojený software se zajímavým hardwarem (Phidgets, Raspberry Pi, RFID a NFC, iBeacon, Arduino, Hardwario a jiné).

Jsi týmový hráč s chutí do práce? Máš-li dobré komunikační schopnosti a chceš se v testování softwaru i hardwaru posouvat, pak právě s tebou se rádi setkáme. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • práci na 40 hod/týdně
  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • vzdělávací kurzy připravované odborníky z oboru
  • pravidelné firemní akce
  • podporu profesního vzdělávání
  • v práci káva, čaj, dortík

Benefity:

  • Služební MacBook Pro, časem i služební iPhone
  • Pravidelné firemní akce
  • Sleva na firemní výrobky
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Vzdělávací kurzy
  • Finanční příspěvek na sportovní aktivity
  • Podporu profesního vzdělávání
  • Prostor pro vlastní inovace
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodný kandidát by měl mít/být:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • kreativitu, pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
  • uvítáme také schopnost samostatně si organizovat práci

Náplň práce:

  • testování software dle scénářů a skriptů, testování propojeného softwaru s hardwarem
  • příprava testovací dokumentace (tvorba scénářů a skriptů, návrh a příprava testovacích dat)
  • reportování a vyhodnocování chyb, reportování výsledků testů

Pokud se chceš stát součástí týmu pracujícího na zajímavých českých i zahraničních projektech, pošli nám na e-mailovou adresu hr@24u.cz svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem o svých zkušenostech nebo zájmech.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Těšíme se na váš email

Ondřej Chaloupka
24U s.r.o.
Telefonní číslo: +420 224 910 892
Web: www.24usoftware.com

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.

Loader Image